بهترین فیلمهای اکران ماه نوامبر

0
230

بهترین فیلمهای اکران ماه نوامبر

Anna and the Apocalypse:

این روزها فیلم های زیادی با موضوع زامبی محور در حال تولید هستند. اما فیلم آنا و آخرالزمان از یک داستان و روایت جدید استفاده می‌کند. یک فیلم موزیکال زامبی محور در ایام کریسمس. آنا و آخرالزمان، داستان یک نوجوان به نام آنا و با بازی الا هانت میباشد که در شهر کوچک خواب‌ زده ای باید با بهترین دوستش جان (با بازی مالکوم کامینگ) راه خود را طی کنند تا به دبیرستان بروند. جایی که امیدوارند در آنجا ایمن باشند. دومین فیلم بلند جان مک فایل، تا به اینجا در جشنواره ها نظرات نسبتا خوبی برای خود گرفته.
کارگردان: جان مک فایل
بازیگران: بن ویگینز، کالوم کورمک، الا هانت.
تاریخ اکران: ۳۰ نوامبر

Bodied:

این فیلم در جشنواره فیلم تورنتو نظرات نسبتا مثبتی را به خود اختصاص داده. فیلم داستان یک دانشجوی دوره لیسانس است که پروژه خود را برروی جنگ زیرزمینی موسیقی رپ در منطقه اوکلند انتخاب کرده.
کارگردان: جوزف کان
بازیگران: آنتونی مایکل هال، کالوم ورثی.
تاریخ اکران: ۲ نوامبر

Creed II:

زندگی برای آدونیس به تعادل رسیده و حالا او بین تعهدات شخصی و تمرینات فشرده باید یکی را انتخاب کند آن هم زمانی که به رویارویی با یکی از بزرگترین مبارزاتش نزدیک میشود. در نسخه دوم، آدونیس باید بداند که هیچ چیز برای او مهمتر از خانواده نیست.
کارگردان: استیو کَپل
بازیگران: سیلوستر استالونه، دنیل ساسا، آندره وارد.
تاریخ اکران: ۲۱ نوامبر

At Eternity’s Gate:

در دروازه ابدیت، به تماشای زندگی پر فراز و نشیب و دردمند یکی از بزرگترین نقاشان جهان مینشینیم. ونسان ونگوگ با بازی ویلم دافو. حقایق، شایعات و لحظاتی که هیچ کس به طور دقیق چیزی از آن نمیداند.
کارگردان: جولین اشنِیبل
بازیگران: ویلم دافو، اُسکار آیزاک.
تاریخ اکران: ۱۶ نوامبر

The Favourite:

اوایل قرن ۱۸ انگلستان با فرانسویان در جنگ است. ملکه آن( با بازی الیویا کالمن) تاج و تخت را اشغال کرده اما حال ناخوشایند و مریض احوالش باعث شده که صمیمی ترین دوستش، سارا( با بازی راچل وایز) رسیدگی به امور جنگی و سیاسی را در دست بگیرد. همه چیز طبق میل او پیش میرود تا اینکه سر و کله یک مستخدم جدید به نام ابیگل(با بازی اما استون) پیدا میشود. سارا نمیخواهد جایگاه خود را از دست بدهد. او موقعیت خود را در خطر میبیند و حتی برای ثبت جایگاهش از هیچکس و هیچ چیز نمیگذرد.
کارگردان: یورگس لانتیموس
بازیگران: راچل وایز، الیویا کالمن، اما استون.
تاریخ اکران: ۲۳ نوامبر

The Front Runner:

این فیلم ماجرای ظهور و سقوط گری هارت(با بازی هیو جکمن) سناتور امریکایی است که نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری در سال ۱۹۸۸ بوده. اما خبر رسوایی جنسی وی باعث از هم پاشیدن کمپین انتخاباتی او شد تا جایی که سال ها به عنوان بزرگترین آشکارسازی های سیاسی از آن یاد شده.
کارگردان: جیسون ریتمن
بازیگران: هیو جکمن، جی کی سیمونز، سارا پکستون.
تاریخ اکران: ۶ نوامبر

Widows:

فیلم مورد انتظار بیوه ها، جدید ترین ساخته کارگردان اسکاری استیو مک کوئین است که داستان چهار زن بیوه ای ست که هیچ چیز جز قرضی که شوهران مجرمشان به جاگذاشته اند ندارند. فیلم در شیکاگوی معاصر روایت میشود و حال این چهارنفر باید مقابل تمام اتفاقاتی که پیش رویشان قرار میگیرد، بایستند.
کارگردان: استیو مک کوئین
بازیگران: کالین فارل، لیام نیسن، رابرت دوال.
تاریخ اکران: ۱۶ نوامبر

The Ballad of Buster Scruggs:

تصنیف باستر اسکراگز یک وسترن- کمدی به سبک و سیاق اکثر فیلم های برادران کوئن است. این فیلم شامل شش داستان مختلف است که محور اصلی روایت برروی داستان شخصی به نام باستر اسکراگز میباشد. برادران کوئن سابقه درخشانی در روایت وسترن های کمدی محور دارند.
کارگردان: برادران کوئن
بازیگران: جیمز فرانکو، لیام نیسن، تام ویتز.
تاریخ اکران: ۹ نوامبر

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید